A Sárvár látogat a Krasznaiba

A vasiak az utóbbi két évben nem okoztak gondot a soproniaknak, amiben közrejátszottak az anyagi problémák is. Nyáron a Sárvárhoz igazolt a korábban Pápán pattogtató Feigl Imre, valamint Kozma Tamás (edző, Győrbe távozott) helyére érkezett Koledics Barnabás. A Sárvár az első fordulóban a Budapest Honvéd csapatát látta vendégül és 53-64-es vereséget szenvedett. Az eredményből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.

Az 1. forduló fontosabb mérkőzésein: a Kanizsa KK DKG-East - B.Beton Bonyhádi KSE mérkőzés mindenképpen kiemelendő. A hazaiak a harmadik negyedbeli ügyes játékukkal döntötték el a találkozót (97-85), amelyben a SMAFC-NYME korábbi irányítója, Bausz 15 egységet jegyzett. A Kozármisleny-Veszprémtalálkozón nem született meglepetés (57-77). A SMAFC-NYME-Győrszol-SZESE (66-69) összecsapást már korábban megírtuk.

A második forduló is tartogat izgalmakat. A Veszprémi Egyetem SC Bauszékat fogadja hazai pályán, míg a Budapest Honvéd-Győrszol-SZESE is fontos mérkőzés lesz mind a két fél számára.